Kilingi -Nõmme muusikakool

Tere tulemast meie kooli!

Dokumendid

Kilingi-Nõmme Muusikakooli põhimäärus: Vaata siit!

Kilingi-Nõmme Muusikakooli võetakse õpilasi vastu kevadel vastvõtukatsetega vabadele õpilaskohtadele lapsevanema avalduse alusel.

Õppeperioodi jooksul vabanevatele õpilaskohtadele võetakse õpilasi juurde vabaõppesse lapsevanema avalduse alusel.

• Eelõppesse ootame 7-aastaseid lapsi, kes alustavad kooliteed üldhariduskoolis.
  • 1. õppeaastale võtame lapsi vastu alates üldhariduskooli 2. klassist pilliõppe põhiõppesse ja üldõppesse.
  • Vabaõppesse ehk huviõppesse on oodatud lapsed ja noored igas vanuseastmes.

Kilingi-Nõmme Muusikakooli Surju õppekohas on võimalust pillli õppida ainult üldõppes ja vabaõppes.

Allolev avaldus muusikakooli astumseks palume saata muusikakooli emailile: muusikakool@saarde.ee

Avaldus (*.odt)

Meie Kilingi-Nõmme Muusikakooli KODUKORD:

• Muusikakooli ruumidesse sisenedes palun kanna vahetusjalatseid!
  • Desinfitseeri oma käed garderoobis või pese seebiga!
  • Hoia puhtust muusikakooli kõikides ruumides!
  • Ole alati õigeaegselt kohal!
  • Võta kaasa noodid ja muud õppevahendid!
  • Ole viisakas ja sõbralik õpetajate ja kaasõpilastega!
  • Esinemistel palun kanna sobilikke riideid ja jalanõusid!
  • Kui sa ei saa pilli- või grupitundi tulla, siis palun teavita oma õpetajat või saada info eelnevalt muusikakooli meilile: muusikakool@saarde.ee
  • PEA MEELES: ainult harjutamine teeb meistriks!